Kontakti

pasts [at] ugf.gov.lv

Atrašanās vieta

Pulkveža Brieža iela 15, Rīga, LV-1010

Ērtākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus - pasts@ugf.gov.lv.

Personas visus Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas pakalpojumus var saņemt attālināti, izmantojot e-pakalpojumus.:

Izmantojot e-pakalpojumu „Pieteikšanās uzturlīdzekļu saņemšanai” var pieteikties uzturlīdzekļu saņemšanai;

  • Izmantojot e-pakalpojumu „Informācija par uzturlīdzekļu parādu”, persona var uzzināt, vai viņa ir reģistrēta kā parādnieks Uzturlīdzekļu garantiju fonda iesniedzēju un parādnieku reģistrā, kā arī uzzināt parāda apmēru;

  • Izmantojot e-pakalpojumu “Informācija par uzturlīdzekļu lietas izskatīšanas procesu” persona, pēc pieteikuma nosūtīšanas Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai, var pārliecināties, kādā izskatīšanas procesā ir nosūtītais pieteikums – vai vēl tiek izskatīts, akceptēta izmaksa vai atteikta izmaksa.

  • Iesniegumu Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai var nosūtīt izmantojot portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

Iesniegumu Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai var iesniegt:

Kā nokļūt UGF karte

Plāns kā nokļūt UGF

Ar sabiedrisko transportu (tuvākās sabiedriskā transporta pieturvietas un maršruti):

  • ar 1., 19 maršruta trolejbusu līdz pieturai „Dzirnavu iela” 
  • ar 2., 24 maršruta autobusu līdz pieturai „Dzirnavu iela”

Braucot ar automašīnu, to iespējams novietot pie Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas ēkas, kā arī autostāvvietās blakus ielās.